Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eko lepsze od Hetmana . Wyniki chełmskiej okręgówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2017 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Tak tak...Eko nie po to zrobilo sobie taka kapele zeby jezdzic po amfiteatrach i grac dla byle kogo.....oni chca na salony(4 liga)...wiec j e wprowadzajcie zamentu panowie z wlodawy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...start tez odpuszcza ...juz z bialopolem bylo widac!!....na koniec trener Krakiewicz jeszcze pobiega za pilka bo armia zaciezna premii nie dostala...eh starcik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ponoc kazdy zawodnik z ogniwa ma dostac wyposazenie lazienki za darmo od cersani...warunek musza przynajmniej zremisowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start ma same latwe mecze na koniec...teraz przyjezdza do nich mocno.oslabiona Sparta( pauzuja za kartki bodys, rutkowski, kiejda...dodatkowo barabasz ma wesele a kontuzjowany jest Bralewski i terlecki..wiec polowa to juniorzy beda)..pozniej jada do slabiutkiej granicy gdzie najlepszy zawodnik to a.slomka...a na koniec mecz "przyjazni" z frassati ;) wiec 9pkt w kieszeni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek wraca z nieudanego transferu do wyższej ligi. Start w kolejnym sezonie już po rundzie jesiennej zapewni sobie awans. ;-)) ja już ku.... nie wiem czy się z tej sytuacji w Starcie śmiać czy płakać. To wszystko jest tak nieracjonalne , że aż czasem myślę , że to nie jest prawda. Moja propozycja jest prosta : "gwiazdorzy" w odstawkę a gramy ambitnymi juniorami. Zero płacenia. Komu to nie odpowiada to w naszym powiecie , w tej lidze gra jeszcze chyba 5 drużyn. Ktoś chętnie takich gwiazdorów zagospodaruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądre słowa, taki pomysł jeśli dobrze pamiętam juź był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start start Krasnystaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jak kto ale Klub z tak wielką historią jak Start powinien grać w 3 lidze! To jest wstyd dla całego miasta! Kompromitacja władz miejskich, lokalnych przedsiębiorców którzy nie chcą zainwestować poważnych pieniędzy! Jeśli ktoś wierzy że da się w dzisiejszych czasach zbudować coś bez sianka jest niezłym naiwniakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zainwestuj łatwo usiąść przed klawiatura i napisać kilka zdań krytyki. Jest tak jak jest a jesli masz pomysły sponsorów i wpływ na władzę miasta to zacznij działać aby twoje słowa stały się rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHAMY RÓŻANKĘ !!! I TO ŻE NASZA PIĘKNA RÓŻANKA JEST LIDEREM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://pl-pl.facebook.com/różankanadbugiempl-107392499302623/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...